sport od starożytności

Jak zorganizować imprezę dla zapalonego sportowca?

Spotykasz się z chłopakiem, który ma bzika na punkcie sportu? Nie tylko na bieżąco śledzi wszystkie wyniki ulubionych sportowców, ale sam regularnie chodzi na treningi. Nawet jeśli pilnuje kalorii, przez co unika imprez, to jego urodziny są okazją, która powinna być odpowiednio zaakcentowana. Nie wiesz jak ją zorganizować? Przede wszystkim, zamiast typowego przyjęcia, na którym jest dużo dobrego (i kalorycznego!) jedzenia i alkoholu zapewnij odpowiednią dawkę adrenaliny.

Kilkudniowy wyjazd

Nie każdy może pozwolić sobie na weekend za miastem. Każdy sportowiec będzie zachwycony, jeśli zabierzesz go na kilkuetapową wycieczkę. Zacznij od dojechania na miejsce ogromnym, terenowym samochodem. Dzięki takiej decyzji nic Was nie ogranicza i nawet gdy nawigacja postanowi poprowadzić Was przez leśną drogę to… jeszcze lepiej. Off road to wiele emocji, dobrej zabawy, ale i ryzyka. Nigdy nie wiesz, kiedy auto może utknąć w błocie albo mieć problem z podjazdem pod stromą górkę.

W jakim kierunku się wybieracie? Najbliższej stromej rzeczki, najlepiej, żeby była wąska, ale niezbyt porywista. W końcu oprócz skoku adrenaliny chcecie też wypocząć. Wyprawy kajakowe to świetny pomysł! Z jednej strony trzeba uważać, żeby nie wpaść do wody i równo wiosłować, ale jednocześnie piękna pogoda i bliski kontakt z naturą dają ogromną dawkę odprężenia.

Coś na mieście

Myślisz, że w dużym mieście nie ma warunków do przeżywania sportowych emocji? Oczywiście, możesz zabrać swojego mężczyznę na mecz, ale czy nie jest to zbyt oklepane? Dlatego poszukaj miejsca, w którym możecie się porządnie wyżyć, czyli pola do paintballu. Weźcie znajomych i zagrajcie kilka rozgrywek. To sporo biegania, skradania się, ukrywania, więc też palenia kilokalorii. Po takim wysiłku z przyjemnością i bez wyrzutów sumienia będziecie mogli wyskoczyć na jedno piwo – w końcu ma wiele witamin i zapobiega zakwasom!

Quady

Niech Twój mężczyzna poczuje się jak prawdziwy rajdowiec. Zabierz go na tor, wręcz kask i kluczyki do czterokołowca, a później daj mu się wyszaleć. Niech pobije swój życiowy rekord w omijaniu przeszkód. Każdy facet, który dosiada quada, od razu czuje się zdecydowanie bardziej męsko. Dlaczego? Na co dzień jeżdżą na nich żołnierze, a czy może być coś lepszego niż facet w mundurze?

Spacer po mieście

Oczywiście taka zwykła przechadzka nie byłaby niczym atrakcyjnym, ale jeśli postanowicie skorzystać z oferty gier miejskich, to specjalna mapa poprowadzi Was przez zupełnie nowe i nieznane szlaki. Dodatkowo będziecie musieli wykonać kilka zadań, dzięki którym w końcu znajdziecie niesamowity skarb. Może sama wcześniej przejdziesz tę trasę albo poprosisz przyjaciół, żeby na jej końcu schować jakiś niezwykły, urodzinowy prezent?

Sportowcy nie zawsze są szczęśliwi, gdy zaprasza się ich na imprezy. W końcu nie chcą, aby efekty ich ciężkich ćwiczeń poszły na marne, gdy zbytnio się rozluźnią i wypiją o jedno piwo za dużo. Na szczęście istnieje wiele alternatyw, dzięki którym zamiast typowej imprezy, zorganizujesz kilka niezapomnianych atrakcji. Którą wybierzesz? To już zależy od Ciebie, ale na pewno Twój sportowiec będzie zachwycony!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Krokodyl i przyjaciele zajmującą się organizacją imprez.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *